30.12.2022р. Кременчук. Давайте разом зберемо кошти на закупівлю інвентарю для хлопців на передовій!

Друзі, дякую Вам що відгукнулися! Ми зібрали необхідну сумму, та вже зробили заказ!!! Ще хлопцям залишилось на смаколики! Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розпочав у Фейсбук збір коштів на закупівлю необхідного воїнам ЗСУ: «Відкриваємо збір! Пам'ятаєте, ми купували на пробу саперні лопатки для 46-ї бригади Так ось, лопатки на передовій, та дуже сподобались хлопцям в роботі! Тому маємо на меті купити ще 10 наборів, або на скільки вистачить грошей. Один набір коштує на даний час 1250 грн + доставка. Карта для збору: 4441 1144 1592 3497

В кого є можливість допомогти – допомогу можна приносити до храму св.мч. Іоанна-Воїна пров. Квітки Цісик (колишня Л. Товстого) 20-А, або пишіть в особисті повідомлення на Фейсбук. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

 

No votes yet