30.12.2022р. Кременчук. Зустріли Всеукраїнський Хресний хід зі святинями та молитвами за мир в Україні

Сьогодні, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай з численним священством та вірянами зустріли у Кременчуці Всеукраїнську Хресну ходу зі святинями. Для молитовного поклоніння до Свято-Успенського кафедрального собору (Крюків) привезли ікону Покрови Божої Матері з часткою омофора та ікону Святителя Миколая з часткою його мощей. Після зустрічі святинь у соборі було відслужено Всенощне Бдіння з молитвами за мир, спокій і благополуччя в Україні.

Завтра, 31 грудня, у Свято-Успенському кафедральному соборі біля святинь буде відслужено Божественну Літургію та молебінь.

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

 

Your rating: None Average: 5 (1 vote)