29.11.2022р. Кременчук. Волонтери передають вдячність від воїнів на передовій

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов у Фейсбук опублікував враження волонтерки від поїздки на передову і вдячність за постійну допомогу від наших воїнів, пряма мова: «Звіт трохи з запізненням та після повернення від хлопців дуже багато емоцій. Хлопцям дуже важко, але вони цього не показували, в них завжди все добре) В мене біль і смуток (татко який був поруч зі мной, тепер там). Але розумію для чого це все. За для наших дітей та мирного неба для нас усіх. І я зрозуміла одне, що дуже мало роблю для них (хтось казав, що Настя ти робиш багато) але насправді це лише краплина від того, що роблять наші мужні чоловіки для нас усіх. Хочу сказати дякую Konstantin Maslov, за Вашу постійну допомогу для наших хлопців, за Ваші молитви які оберігають їх (вони кажуть інколи, що Бог відвів). Vladimir Galchenko - дякую за продовольчу допомогу, хлопці зацінили твої консерви) За молоко окреме дякую)) Геннадій Глушко - дякую тобі за твою життєву  позицію, за постійну допомогу коли просто по дзвінку треба, вирішується багато здавалося б простих питань але дуже важливих). Дякую кожному, хто залишається за кадром та просить не тегати їх))) Я вдячна кожному з Вас, дякую що життя дало змогу бути з Вами знайомими, тільки разом ми можемо світити, навіть коли навколо темрява, тому що вогники в Ваших серцях не згасають ніколи. Слава Україні Наступну поїздку плануємо на початку грудня))) Тому хто бажає долучитися дзвонить, пишіть!»

Хто має змогу і бажання допомогти – допомогу можна приносити до храму св.мч. Іоанна-Воїна пров. Квітки Цісик (колишня Л. Товстого) 20-А, або пишіть в особисті повідомлення на Фейсбук. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

 

No votes yet