26.10.2022р. Кременчук. Подяка від волонтерки за зібрану допомогу воїну ЗСУ

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов ділиться публікацією волонтерки Наталії Фоміної в Фейсбук про надану допомогу: «Сьогодні Ігор знову поїхав на фронт після поранення. Поки проходив лікування, всі речі згоріли під обстрілами. Зібрали воїна спільними зусиллями, за що я щиро дякую: United Help Ukraine  за форму, берці, фліску, дощовик, карімати, аптечку. Юлії Самойленко і протоієрею Костянтину Маслову за ліки, засоби гігієни і консерви. Юлечко, окремо дякую за круту термуху! Олег Биков - за спальник і окопні свічки; Роману Ворон-ахмоеву - за тактичні рукавички, Леоніду Нечаєву - за дуже хорошу плитоноску; Марина, Антон і Марк - вам подяка за гостинці.  

Друзі, кожен з вас щодня допомагає війську і працює на Перемогу! Ігорю, бажаю Божої опіки на всіх шляхах!»

Збір допомоги відбувається постійно! Місце збору - храм св.мч.Іоанна-Воїна, Кременчук, пров. Л.Товстого, 20, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet