26.09.2022р. Кременчук. Волонтери об’єдналися для допомоги військовим у найнеобхідніших медичних препаратах

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про співпрацю з волонтерами, яку вони висвітлюють у Фейсбук: «Нас об’єднав звіт по збору медичних препаратів для військовослужбовців. Моя велика шана та подяка за допомогу необхідною медициною летить до Аленка Берг, Анастасія Бородєнкова, Oleksandr Vorobets, Олег Яницький, Костянтина Маслова. Друзі зібрали усе: бандажі, розчини, гемостатики, перев'язку, шприці, дезрозчини, тощо і передали на Шпиталь в Донецьку обл , та хлопцям з МЧС м.Бахмут. Як для рятувальників, так і для шпиталю це не аби яка допомога. Їм наразі дуже важлива підтримка. А також хочу подякувати Сергей Горбатюк , Сашка Сашка  , 'Легіон Безпеки " м.Кременчук за допомогу в доставці. Ви сміливі , ви – міць, Дякую!»

Також надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби військових можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet