12.09.2022р. Кременчук. Гемостатик для комплектації аптечок військовим, дякуємо!

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов долучився до волонтерської діяльності з допомогою від громади храму, щирі емоції у Фейсбук від волонтерки Марини Пилипенко: «Сьогодні приїхав до нас військовий, в якого, нажаль, згоріло майже все. Частину він закупив собі сам, частину передала від Анастасії Бороденкової, Oleksandr Vorobets, Олега Яницького. Каска, медичні препарати, ремінь та інше. А ще приїздив наш постійний помічник протоієрей Костянтин Маслов та привіз гемостатик, який будемо передавати військовим для комплектації аптечок. Дякую друзі за вашу допомогу!»

Також надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби військових можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

 

Your rating: None Average: 5 (1 vote)