31.08.2022р. У Потоках попрощались із загиблим захисником Володимиром Зайцевим

У Потоках провели в останню путь захисника України Володимира Зайцева, який боронив Батьківщину. Герой загинув 28 серпня, виконуючи бойове завдання у населеному пункті Дуванка Золочівського району у Харківській області. Настоятель Свято-Троїцького храму с.Потоки протоієрей Анатолій Дружко у співслужінні архімандрита Василія (Анохін) та протоієрея Іоанна Вуса звершили чин відспівування українського воїна. Попрощатися із захисником України прийшли його рідні та близькі, бойові побратими, військовослужбовці ЗСУ.

«Невимовний біль заповнює наші душі від того, що гинуть найкращі сини України. Кривава війна з російським окупантом забрала чоловіка у дружини, батька у дитини, брата, друга і щирого патріота України.

Розділяючи біль непоправної втрати, щиро співчуваємо близьким і рідним.

Світла пам'ять тобі, НАШ Герой-Захисник! Ми перед тобою в неоплатному боргу…" -

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet