29.08.2022р. Кременчук. Молитовно відзначили Попразднство Успіння Пресвятої Богородиці та 15 річницю заснування Кременчуцької єпархії

Сьогодні, у Попразднство Успіння Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії та перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Ісуса Христа, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Іосиф (Богайчик), духовенство єпархії. Цього дня за Богослужінням прихожани храму та священство молилися Господу за мир в Україні та молитовно відзначили 15 річницю заснування Кременчуцької єпархії. Також за Богослужінням Митрополит Миколай нагородив священнослужителів церковними нагородами. За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Після прочитання Святого Євангелія Митрополит Миколай виголосив проповідь, подякував всім за спільну молитву та розвиток Кременчуцької єпархії і справи милосердя, преподав святительське благословення.

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

 

Your rating: None Average: 5 (1 vote)