22.06.2022р. Глобине. Мітинг-реквієм пам'яті жертв Другої світової війни

22 червня українці щорічно відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. У рамках відзначення Дня скорботи у місті Глобине біля пам’ятника «Вічної Слави» відбувся мітинг-реквієм пам'яті жертв Другої світової війни. Присутні згадали Героїв тодішньої і теперішньої війни, які боролися і віддали життя за волю і майбутнє України. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх полеглих. Поминальну панахиду провів Благочинний Глобинської громади, настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей Володимир Хохидра. До підніжжя пам’ятного знаку учасники мітингу-реквієму у скорботі поклали квіти. 

Також цього дня з глибоким сумом і скорботою звершили чин відспівування протоієрея Метенканича Василя Івановича та молитовно провели в останню путь.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ПОЛЕГЛИМ! СЛАВА ГЕРОЯМ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

 

No votes yet