28.12.2013р. Київ. Рік 1025-річчя Хрещення Київської Русі Українська Православна Церква завершує молебнем біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру

28 грудня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, біля пам’ятника святому рівноапостольному  князю Володимиру на  Володимирській гірці був відправлений подячний молебень. Це богослужіння традиційно звершується наприкінці кожного року.

Молебень відслужили ієрархи  Української Православної Церкви та духовенство м. Києва.

Разом з духовенством молилися Віце-прем’єр-міністр  Костянтин Грищенко, Міністр культури Леонід Новохатько, радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Юрій Богуцький та інші високопосадовці.

В урочистостях взяв участь і єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай.

Підносячи молитви, духовенство дякувало Богові за ті дари та милості, які Він щедро посилав у році, що минає, а також попросило у Всевишнього благословення та благополуччя для Української держави та  її  народу в наступному році.

Наприкінці богослужіння була прочитана молитва за Україну та  оголошено звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до вірних Української Православної Церкви.

 

Інформація - Прес-служба Української Православної Церкви

Your rating: None Average: 4 (1 vote)