03.08.2020р. У Кременчуці на території Троїцького храму з 2 серпня працює Православна виставка-ярмарок

Вже 13 рік поспіль у Кременчуці двічі на рік проводяться православні виставки: взимку і влітку. Тут можна придбати святкові подарунки, духовну літературу, церковне начиння, вироби із срібла, мед та багато іншого. Організаторка Лариса розповідає, що на кременчуцькій виставці 59 представників із 14 різних регіонів України презентують свої храми, монастирі. Приїхали з Одещини, Дніпровської області, Запоріжжя, Рівненщини, є представники Білорусі.

«Тут можуть люди знайти і духовне і тілесне», - говорить Лариса. Вона зазначає, що мали привезти і деякі мощі святих, та через карантинні обмеження цього не вдалось зробити. Взагалі ж виставка – це чудова можливість кременчужанам замовити сорокауст, акафіст, чи інші молитви у різних храмах і монастирях, адже зараз не скрізь можна поїхати.

«Іноді людина ніколи в церкву не заходить. А тут порозмовляє з представником обителі  і, приміром,  знайде відповідь у питаннях, що цікавлять», - говорить організорка.

Представлена на цій виставці і ікона святої Іуліанії, привезеної з Свято-Дмитрівського храму села Копачів,  Київської області. З того моменту, як її привезли до України, часто на православних виставках біля образу відбуваються дива зцілення. Не вперше її бачать і кременчужани. Послушник, який приїхав з цією іконою розповів, що є такий випадок і в Кременчуці. Донька лікарки-невропатолога не могла мати дітей. Адже їй зробили операцію і молода жінка була приречена на безпліддя. «Її мати прийшла на одну з виставок. Ноги її підвели саме до цієї ікони. Вона замовила акафіст, приклалась до лику святої. А незабаром аналізи показали, що її донька вагітна. У лікаря, коли він оголошував, що вона вагітна рука тряслись, бо не вірив, що це може бути», - розповів послушник Андрій. Зараз до ікони вже підводять маленького хлопчика, який народився попри прогнози лікарів. Адже родина повірила в диво і воно сталось

А також на цій виставці кожен може долучитися до благодійності: замовити символічну «цеглинку» за 10-20 грн. Тобто спрямувати гроші на реставрацію чи відбудову храми чи монастиря.

Виставка триватиме до 10 серпня. 

Фото та матеріали з сайту Кременчуцької газети https://kg.ua/news/vystavka-20

Your rating: None Average: 5 (1 vote)