20.12.2019р. Березова Рудка. Свято-Троїцький храм будується

Святий Миколай Чудотворець дарує нам щастя духовного спілкування, вчить робити безкорисливі дарунки одне одному. Свято добра продовжується, Святий Миколаю, на всяк час допомагай нам! Такими міркування завжди сповнені серця і діла прихожан Свято-Троїцького храму села Березова Рудка. Ті духовні бесіди, розмови, які проводить з прихожанами і з тими, хто приїздить до протоієрея Василія Сіренка, настоятеля Храму, за духовною підтримкою, порадою, спонукають людей на добрі справи. При храмі також вже кілька років успішно діє Просвітницький центр і Сестринство на честь преподобномучениці Рафаїли ігумені Чигиринської.
Завжди під час Посту, і цього разу не виняток, настоятель, разом зі своєю паствою, приїхав помолитися, поклонитися Святим, що лежать в Києво-Печерській Лаврі. Дорога не близька: з Березової Рудки, Черкас, Кременчука (там всюди живуть духовні чада батюшки), але, як може хтось скаже, - раніше взагалі ходили пішки і з більш далеких місць! А все ж... Кожного разу все більше і більше людей з нами в цій паломницькій поїздці.
Храм душі зростає разом з будівництвом церкви. На світлинах ви можете побачити – на Свято-Троїцькому храмі вже підняли дзвін! А зараз церква готується до найвідповідальнішого моменту - зведення куполу. До Різдва Христового, надіємося, що з Божією допомогою і молитвами всіх нас, все
здійсниться. Слава Богу за все! А батюшці Василію побажаємо многії і благая літа. Сіємо добро, любов і надіємося на милість Божію!
З повагою, прихожани Свято-Троїцького ХРАМУ села Березова Рудка