02.10.2019р. Найголовніше у нашому житті – пам’ятати, що з нами Бог!

2 жовтня, у день пам'яті сщмч. Миколая Іскровського, з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа було звершено загальноєпархіальну Хресну ходу із с.Ганнівка до с.Іскровка Петрівського району, що була приурочена вшануванню 100-річчя пам'яті з дня мученицької смерті святого. В ході взяли участь не тільки священики і миряни з 8-ми благочинних округів Олександрійської єпархії, а й гості із сусідніх єпархій.
Вже з 7-ми ранку почали прибувати автобуси та авто з духовенством і вірянами. Радо зустріли Його Високопреосвященство, оточивши його для благословення та для того, щоб послухати слова настанов перед початком ходи. Протяжність маршруту сягала майже 8-ми кілометрів, проте ані діти, ані люди похилого віку не відчули особливої втоми. До Хресто-Воздвиженського храму Іскровки всі завітали з бадьорим настроєм і бажанням продовжити свято Богослужінням.
Після ходи владика Боголєп закликав людей до спільної молитви за Літургією, яку очолив Високопреосвященніший архієпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай у співслужінні з духовенством Олександрійської єпархії та гостями у священному сані.
Наприкінці Богослужіння владика Боголєп подякував архієпископа Миколая за спільну молитву та підтримку, а також звернувся до присутніх із словами проповіді про вагому роль християнських чеснот у вирішенні будь-яких ситуацій, що християнський дух любові і благочестя запобігає причинам, наслідком яких є скорботи, біди і сльози про втрачене.
Високопреосвященніший владика Миколай подякував архієпископа Боголєпа за добрі слова та гарну організацію свята, підкреслив, що цього року було чимало гостей з ще більшої кількості областей України.
Правлячий Архієрей, закликаючи людей до отримання пам'ятних подарунків, наголосив, що саме найголовніше у нашому житті - "пам'ятати, що з нами Бог".
Всі присутні мали можливість помолитися біля мощей сщмч.Миколая Іскровського, біля його могили та побувати на джерелі з купелею, цілющі властивості яких відомі не тільки в межах єпархії та Кіровоградської області.
Кожен, повертаючись до своєї місцини, озирався, намагаючись у своєму серці викарбувати кожну частинку святого місця, що давно вже стало рідним.
За матеріалами http://alexandria-eparhia.org.ua/ru