16.08.2019р. Київ. Напередодні Дня інтронізації Предстоятель очолив всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі

Духовенство та віряни з різних єпархій УПЦ прибули до столиці, щоб привітати Блаженнішого Митрополита Онуфрія з п’ятою річницею обрання на Київську митрополичу кафедру. В урочистостях прийняв участь і архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай. 16 серпня, напередодні Дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося всенічне бдіння. Урочисте богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій. Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви, духовенство Києво-Печерської обителі та гості у священному сані.
Завтра Божественна літургія в Успенському соборі розпочнеться о 9:00.
Інтронізація Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, якого було обрано Предстоятелем Української Православної Церкви на Соборі єпископів УПЦ 13 серпня 2014 року, відбулася 17 серпня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі .
За матеріалами Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ https://news.church.ua/2019/08/16/naperedodni-dnya-intronizaciji-predsto...