01.08.2019р. Кременчук. Прикластися до мощей святих Петра і Павла можна протягом тижня

Сьогодні на території Свято-Троїцького храму (район електростанції) відбулося відкриття та освячення традиційної Православної виставки-ярмарку. Розміщуватиметься вона у нашому місті із 1 по 9 серпня. Цього року до нашого міста завітали гості із 16 областей України та з-за кордону. Привезли продукцію, яка виготовляється в монастирях руками монахів, а також духовну літературу, цілющі трави, ладанки, свічки, вироби із срібла та інше. Десятки храмів, церков і монастирів пропонують не лише унікальні церковні товари, а й демонструють свої святині.

«Зараз тяжкий час і не кожна людина має змогу відвідати той чи інший монастир. Двічі на рік до Кременчука з’їжджаються представники різних церков», - розповіла прихожанка Свято-Троїцького храму Лариса.

Відкриття виставки та її освячення провів благочинний Кременчуцького округу архімандрит Петро (Багаудінов). Він зазначив, що сьогодні подвійне свято, крім початку виставки у православних християн у цей день вшановується пам'ять святого Серафима Саровського. «Він для нас приклад молитовного стояння за ім’я Боже, за правду і за святість», - привітав присутніх архімандрит Петро.

Зазначимо, що головною родзинкою цьогорічної Православної виставки стали мощі святих Петра та Павла, які привезли з Одеського Балтського Свято-Покровського чоловічого монастиря.

«Апостол Петро був свідком Христа, проповідував. Апостол Павло став його учнем. Спочатку він був язичником, римлянином, гонителем християнства», - розповів нам протоієрей Костянтин із Балтського Свято-Покровського чоловічого монастиря.

Кожен бажаючий має можливість помолитися і прикластися до ковчегу із мощами святих. «Варто помолитися за свою сім’ю. Допомогають апостоли у сімейних потребах і в навчанні, а також у зміцненні віри», – наголосив протоієрей Костянтин.

Ікони та мощі святих знаходитимуться на території Свято-Троїцького храму протягом всієї виставки-ярмарку. Також проводитимуться тут молебні і бажаючі можуть подати записки, щоб помолилися за їхніх близьких.

За матеріалами сайту Кременчуцької газети https://kg.ua/news/priklastisya-do-moshchey-svyatih-petra-i-pavla-protyagom-tizhnya-mozhna-u-kremenchuci

Your rating: None Average: 5 (1 vote)