31.07.2019р. Лубни. Вшанування пам’яті князя Володимира у храмі Різдва-Пресвятої Богородиці

28 липня, у день пам’яті рівноапостольного князя Володимира і день хрещення Русі в храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Лубен була звершена Божественна Літургія, яку очолив благочинний Лубенського округу протоієрей Іоанн Кармазенко. Вшанувати пам’ять князя Володимира і піднести молитви Господові зібралася значна кількість православних міста. Після закінчення Літургії отець Іоанн очолив Хресний хід навколо храму зі святинями. Під час якого було окроплено храм та прихожан святою водою. Після цього священнослужителі звершили молебень святому князю Володимиру та іншим святим.

По завершенню Богослужіння отець Іван звернувся до прихожан зі словом проповіді, поздоровив усіх зі святом та надав своє пастирське благословення. Як завжди змістовна проповідь в якій була викладена історія життя князя Володимира і його значення в становленні християнства на Русі не залишила байдужими православних.

Після проповіді прихожани мали змогу прикластися до винесених з олтаря святинь: ікон та мощів святих.

Слід зазначити, що це святкове Богослужіння відзначилося присутністю голуба, який на початку служби залетів до храму і влаштувався на лісах встановлених для розпису і не покидав його до завершення Богослужіння. Тож цього дня відчувалася особлива благодать у серцях віруючих.

No votes yet