27.05.2019р. Форум «Сім’я і шлюб: етапи підготовки до створення міцної сім’ї»

З 14 по 16 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, проходив Всеукраїнський навчально-методичний форум «Сім’я і шлюб: етапи підготовки до створення міцної сім’ї». Організатором форуму виступила Місія Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї. На захід, очолюваний головою Місії архієпископом Ровеньківським і Свердловским Пантелеімоном, зібралися близько ста керівників і співробітників єпархіальних «сімейних» відділів практично з усіх єпархій Української Православної Церкви. Приїхали сюди і делеговані єпархіями православні миряни, які побажали освоїти курс підготовки до життя в подружжі для подальшої роботи на місцях з відповідною аудиторією.

Кременчуцьку єпархію на форумі представляли: керівник єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Георгій Гербик, та Попова Тетяна Юріївна, керівник Недільної школи при Свято-Успенському кафедральному соборі м. Кременчука.

Учасники Форуму отримали загальну інформацію про стан сім’ї в Україні, а також ознайомилися з методами і стратегією вирішення проблем, пов’язаних з інституцією сім’ї. У центрі уваги такі теми: основи сім’ї, любов або закоханість, мистецтво спілкування, пізнання один одного, аспекти зрілості, життєві цінності, віра і прощення, відносини з оточенням.

Your rating: None Average: 5 (1 vote)