Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай возведений у сан архієпископа

3 вересня, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну Літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, а також братія монастиря в священному сані.

На малому вході Предстоятель возвів у сан архієпископа єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до численної пастви зі словом проповіді. За Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні. Після завершення Богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав парафіян і прочан з недільним днем. “Молитвами Пресвятої Богородиці хай Господь благословить усіх вас”, – благословив Архіпастир присутніх на завершення богослужіння.

СИНОДАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ВІДДІЛ УПЦ http://news.church.ua/2017/09/03/u-nedilyu-13-tu-pislya-pyatidesyatnici-...

Your rating: None Average: 5 (5 votes)