28.08.2018р. с.Березова Рудка. Посвята у Сестри Милосердя

24 серпня, в День вшанування пам’яті преподобномучениці Рафаїли Чигиринської, в Свято-Троїцькому храмі села Березова Рудка Пирятинського району відбулася посвята у Сестри Милосердя ще 7 прихожан Храму. Чин посвяти звершив настоятель храму протоієрей Василій Сіренко. Під час Літургії, яка була відслужена з нагоди Свята, священик виголошував спеціальні молитви, в яких просив Господа дати сил і терпіння рабам Божим, які взяли на себе важкий хрест Сестер Милосердя. Наголосив, щоб Господь дав всім сили виконати Благословіння - допомагати Свято-Троїцькій громаді побудувати Свято-Троїцький жіночий монастир. Всі прихожани щиро привітали Сестер і заспівали разом з церковним хором Многая літа.

По благословінню архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая в с. Березова Рудка в березні 2017 року було засновано Просвітницький Центр і Сестринство  на честь преподобномучениці Рафаїли, ігумені Чигиринської (УКАЗ №11від 9 березня 2017 року). Сестри активно опікуються бідними, хворими,  людьми похилого віку. Різноманітною та ніжною опікою знаходять стежку до сердець людей, яким разом з тілесною допомогою  потрібна і моральна-духовна підтримка.  Сестри милосердя посвячуються ділам милосердя і любові до ближнього, дбати про красу свого храму і території, що навколо. 

У Свято-Троїцькому храмі зберігається ікона з мощами святої Рафаїли Чигиринської (деталі http://svyatotroitskiy.org.ua/93-kona-z-chastinkoyu-moschey-prp-mchc-rafayili-gumen-chigirinskoyi.html ). Всі віряни мають можливість приклонитись до святині. Дні пам'яті: 10 грудня (день обретіння мощей), 24 травня (день прославлення), 24 серпня (день вшанування пам’яті святої, служиться Божественна літургія). 

Голосов пока нет