27.08.2017р. Вшанували пам'ять Преподобномучениці Рафаїли, ігумені Чигиринської

24 серпня настоятель Свято-Троїцького храму с. Березова Рудка, разом із сестрами, прихожанами та паломниками із Київської, Черкаської, Полтавської областей, яких приїхало понад сто осіб, молилися за мир в Україні та вшанували пам’ять покровительниці Сестринства і Духовно - просвітницького центру на честь Преподобномучениці Рафаїли, ігумені Чигиринської. Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Василій Сіренко. В храмі зберігається ікона з мощами святої. Всі віряни мали можливість приклонитись до святині. Після служби сестри запросили всіх паломників на трапезу.

Ікона з частинкою мощей прп. мчц. Рафаїли, ігумені Чигиринської

У 1926 році в місті Чигирині в Свято - Троїцькому жіночому монастирі місцевими "активістами" організації «Безбожник» був влаштований звірячий самосуд над ігуменею монастиря Рафаїлою (Тартацькою) 49-ти років.  Вночі вони прив'язали матінку до дерева і підпалили, вимагаючи, щоб вона віддала церковне начиння. Монахині монастиря вийшли на вулицю з іконою Божої Матері "Неопалима Купина " і на колінах почали молитись, і пішов сильний дощ, який погасив полум’я. Тоді матінку зв'язали, поклали на віз і вивезли на бойню.  Шестеро людей поглумилися над нею: вирвали щелепу , переламали руки, ноги, пробили голову, покололи всю палицями і закопали в землю ще живе тіло. Одна з послушниць монастиря «відкопала понівечене і закривавлене тіло мучениці. Матушка ще недовго дихала ... »   Слава про чудеса за молитвами до преподобномучениці  розходиться по всьому православному світу. Відомі випадки зцілення від наркоманії, від головного і зубного болю, різних травм голови, рук і ніг, за молитвами до матінки люди знаходять роботу і житло, допомагає матушка водіям, подорожуючим, бездомним.
Преподобномучениці ігумені Рафаїі треба молитися в першу чергу том, хто падає під вагою свого Хреста. Молитися про те, щоб донести навіть найважчий Хрест - до кінця.

 Дні пам'яті: 10 грудня (день обретіння мощей), 24 травня (день прославлення)

За матеріалами сайту Свято-Троїцького храму с.Березова Рудка http://svyatotroitskiy.org.ua  

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)