27.07.2018р. Київ. З нагоди 1030-річчя Хрещення Русі Предстоятель очолив Всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі

Напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та з нагоди святкування 1030-річчя Хрещення Русі, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенічне бдіння на соборній площі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили єпископи та духовенство з усіх єпархій УПЦ, у тому числі архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, а також представники Помісних Православних Церков: митрополит Іринупольський Димитрій (Александрійский Патріархат), архієпископ Йорданський Феофілакт (Єрусалимський Патріархат), митрополит Зугдідський і Цаїшський Герасим (Грузинська Православна Церква), єпископ Моравічський Антоній (Сербська Православна Церква), протоієрей Іоанн Піцура, керуючий українським вікаріатством у Румунії (Румунська Православна Церква), митрополит Старозагорський Кіпріан (Болгарська Православна Церква), єпископ Арсинойський Нектарій (Кіпрська Православна Церква), митрополит Ельбасанський Антоній (Албанська Православна Церква), єпископ Гайновський Павел (Польська Православна Церква), архієпископ Михайловський Георгій (Православна Церква Чеських земель і Словаччини), протоієрей Даниїл Андріюк, представник митрополита Американського Тихона при Московському Патріархаті (Православна Церква в Америці). За богослужінням молилась велика кількість прочан, які приїхали до Києва на ювілейне свято з усіх регіонів України та з інших держав.

На вечірнє Богослужіння 250 тисяч вірян прийшли разом з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм Хресним ходом від Володимирської гірки, де був звершений урочистий молебень.

Як вже повідомлялося раніше, Хресний хід очолювали 8 святинь: чудотворні ікони та мощі великих святих, які тісно пов’язані з історією християнства на нашій землі. Святині будуть доступні для поклоніння віруючим у Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври цілодобово.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

Голосов пока нет