27.07.2015р. Напередодні свята Хрещення Русі Предстоятель УПЦ очолив Всенічне бдіння на соборній площі у Києво-Печерській Лаврі

27 липня, ввечері, напередодні свята Хрещення Русі та 1000-ліття блаженної кончини святого рівноапостольного великого князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенічне бдіння на соборній площі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили представники Помісних Православних Церков, архієпископи Чеських земель і Словаччини, митрополит Румунської ПЦ, архієпископи, єпископат, серед яких і єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, а також духовенство всіх єпархій УПЦ.


На вечірньому Богослужінні  віруючі разом із Архіпастиром йшли хресним ходом від Володимирської гірки. За Богослужінням молилися тисячі віруючих, що приїхали до Києва на ювілейне свято з усіх регіонів держави. Всі бажаючі вклонилися в Лаврі чудотворним іконам Божої Матері: “Зимненській”, “Почаївській”, “Охтирській”, “Касперівській”, “Піщанській”, “Святогірській”, “Призри на смирення” та “Троєручиці-Бердянській”.


За інформацією сайту УПЦ http://news.church.ua


 

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)