25.09.2017р. У Глобино відсвяткували День міста

23 вересня в місті Глобине відзначали День міста. Урочистості розпочалися о 8 годині ранку святковим молебнем в головному храмі міста - Свято-Михайлівському храмі і закінчилися пізно ввечері святковою дискотекою на головній площі Глобине - площі Глоби. Святковий молебень очолив благочинний Глобинського округу, настоятель храму протоієрей Володимир Хохідра. Участь у святкуванні міста Глобине взяли  представники головних підприємств та господарств міста, навчальні заклади громади, а також  заклади культури   та старостинські округи, що входять до її складу. Із самого ранку і до пізнього вечора  обабіч  головної алеї Центрального скверу міста глобинців та гостів пригощали своїми продуктами харчування та смачними шашликами і шурпою окремі підприємці та представники відомих торгових марок: "Глобине", "Маркетопт" та інших. Погода намагалася внести свої корективи у хід проведення святкових заходів, відлякавши частину глобинців, та ті, хто залишився, для перегляду святкового концерту в переповненому залі районного будинку культури, хто привів своїх дітлахів для участі в різноманітних дитячих розважальних програмах - не пожаліли. Адже, заряд чудового святкового настрою вони отримали. Його доповнили святкове дійство "Караоке на майдані", святкової дискотеки та концерту заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.

Учасники мітингу вшанували пам’ять воїнів-земляків, що загинули в роки Другої світової війни в боротьбі з фашизмом. З нагоди 74 річниці від дня визволення Глобинщини від гітлерівської окупації керівники Глобинської громади покладають квіти до пам’ятника Захисникам України - Архистратига Михаїла в Свято-Михайлівському сквері міста Глобине, пам’ятнику Тарасу Шевченку, пам’ятника Вічної слави.

Під час свята Дня міста населенні пункти, навчальні заклади, будинки культури та старостинські округи громади представляли свої заклади та села власними досягненнями, виробами майстрів та народних умільців. З нагоди свята вулицями міста Глобине відбувся святковий авто мотопробіг. 

За матеріалами Глобинської міської ради

Голосов пока нет