24.08.2017р. Кременчужани понад усе бажають своїй країні миру

24 серпня багатотисячна кременчуцька громада разом із усіма українцями святкує 26 річницю Незалежності України. У  парку культури та відпочинку «Придніпровський» о 17.00 годин розпочався урочистий захід, присвячений цій важливій для кожного громадянина події. Разом із міським головою Віталієм Малецьким громаду  Кременчука зі святом незалежності привітали представники різних релігійних конфесій.

Із вітальними словами з  нагоди Дня незалежності української держави прозвучали від міського голови Віталія Малецького. Він наголосив, що в 1991 році наша держава здобула свою незалежність. Ми довго радилися, довго визначалися, довго обирали свій шлях і цим скористався ворог. Сталося так, що вкотре планам миролюбивого українського народу завадив підступний ворог, який хоче позбавити нас незалежності і свободи, того, що здобувалося віками. І це стало чинником для об’єднання Сходу і Заходу, Півдня і Півночі країни, всіх релігійних громад, громадських організацій, політичних партій. Українці як один стали на захист своє землі.

Керівник міста підкреслив, що зараз на сході йде неоголошена війна, але завдяки героїзму та звитязі Збройних Сил України, Національної Гвардії України, добровольчих батальйонів, волонтерів ворог не може здійснити свої плани, позбавивши український народ майбутнього. Українців здолати неможливо, ми впевнено йдемо шляхом партнерства та добросусідства і вже з 1 вересня наша держава має стати асоційованим членом Європейського Союзу. В цьому велика заслуга тих героїв, які зараз на передовій захищають нас, наші родини, наших дітей. Віталій Малецький побажав усім своїм землякам миру та злагоди, закликав усіх до об’єднання заради майбутнього сильної, європейської держави.

Разом із міським головою Віталієм Малецьким громаду  Кременчука зі святом незалежності привітали представники різних релігійних конфесій, зокрема, Української Православної Церкви єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, Священник Римо-каталицької церкви Святого Йосипа отець Микола, Президент єврейської громади Кременчука Яков Бірфер, Імам Кременчуцької мусульманської громади Шейх Тагір, Пастор християнської церкви «Завіт», магістр богослов’я Валерій Радіонов, Пастор кременчуцької церкви євангельських християн бабтистів «Джерело Дніпра» Петро Пугач, Благочинний Кременчуцького округу Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Володимир Макагон.

На знак об’єднання, бажання жити в вільній, цілісній державі   багатотисячне зібрання акапельно виконало Гімн України.  

За матеріалами сайту Кременчуцької міської ради

Голосов пока нет