23.08.2018р. Запрошуємо на День пам’яті преподобномучениці Рафаїли, ігумені Чигиринської

Прихожани Свято-Троїцького храму села березова Рудка, що на Полтавщині, сестри Сестринства, що створено при Храмі, запрошують 24 серпня на День пам’яті преподобномучениці Рафаїли, ігумені Чигиринської. В цей день  у Свято-Троїцькому храму буде звершена святкова Божественна Літургія, після Богослужіння буде маслособорування, духовна бесіда і молебінь. Запрошуємо усіх бажаючих разом вознести молитви Господу!
Нагадаємо, Сестринство при Храмі на честь преп.муч. Рафаїли засновано 7 березня 2017 року. Перша посвята прихожан у православне сестринство відбулася 5 серпня 2017 року, і от вже Сестринству більше року, Слава Богу!
Трошки історії про преп.муч.Рафаїлу.
 У 1926 році в місті Чигирині в Свято - Троїцькому жіночому монастирі місцевими "активістами" організації «Безбожник» був влаштований звірячий самосуд над ігуменею монастиря Рафаїлою ( Тартацькою ) 49-ти років.
Вночі вони прив'язали матінку до дерева і підпалили, вимагаючи, щоб вона віддала церковне начиння. Монахині монастиря вийшли на вулицю з іконою Божої Матері "Неопалима Купина " і на колінах почали молитись, і пішов сильний дощ, який погасив полум’я. Тоді матінку зв'язали, поклали на віз і вивезли на бойню. Шестеро людей поглумилися над нею: вирвали щелепу , переламали руки, ноги, пробили голову, покололи всю палицями і закопали в землю ще живе тіло. Одна з послушниць монастиря «відкопала понівечене і закривавлене тіло мучениці. Матушка ще недовго дихала ... »
Дні пам'яті преподобномучениці Рафаїли : 10 грудня (день обретіння мощей), 24 травня (день прославлення), 24 серпня ( день мученицької кончини) 
Сайт Свято-Троїцького храму села Березова Рудка -http://svyatotroitskiy.org.ua/golovna.html
Щоб потрапити на СВЯТО з Києва, є декілька можливостей:
1.маршрутка Київ-Березова Рудкаїде 23.08(четвер) о 18-00 з М "Бориспільська". Записуйтесь у водія-Ігор Бабіч,тел.067 4198555.
2.маршрутка,яка виїде з Києва 24.08 зранку і повернеться в цей же день до Києва(після СВЯТА).
конт.тел.о.Георгій-0951249277 і матушка Світлана-0970675357.

 

Голосов пока нет