21.09.2017р. Святкування дня села у Венславах

У велике свято Різдва Пресвятої Богородиці, голова Ригської сільської ради Олексій Порфенійович запросив благочинного Лохвицького округу протоієрея Михаїла Товстяка на святкування дня села Венслави. Після святкової Божественної Літургії у Благовіщенському храмі, протоієрей Михаїл Товстяк відвідав святковий захід, освятив коровай та плоди, привітав усіх зі святом Різдва Пресвятої Богородиці та святом села, побажав здоров'я, миру, благополуччя та закликав на всіх Боже благословення.

В цей день село Венслави традиційно радо зустрічає гостей - зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. Молодь вітала земляків поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались і Україні, і рідному краю, і рідним батькам. Усі присутні на святі з захопленням розглядали вишивані рушники місцевих майстрів. Із теплими словами до своїх односельців звернулися сільський голова, директор РАЙЗ "Максимко" та інші. Вітаючи односельчан зі святом щиро дякували людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Бажали селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Венслави.

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)