21.08.2017р. Освячено новий ФАП с. Криниця Лохвицького району

У велике свято Преображення Господнього, на запрошення міського голови Віктора Івановича Радька, протоієрей Михаїл Товстяк взяв участь у святкуванні Дня села Криниці. До цього дня приурочили ще одну значиму подію у житті села – було урочисто відкрито новий ФАП (фельдшерсько-акушерський пункт). Чин освячення провів благочинний Лохвицького округу протоієрей Михаїл Товстяк.

Міський голова Віктор Іванович Радько розповідає: «Для потреб людей села Криниця збудували фельдшерсько-акушерський пункт.  Сучасне приміщення ФАПу знаходиться у 2-поверховому будинку, у комфортному для людей місці. У ньому передбачене велике приміщення – хол, який можна використовувати для  розміщення там виборчої дільниці. Там зроблене сучасне опалення, автономна топкова, є гаряча вода, на порозі споруджено пандус. Тобто все, включаючи планування кімнат у приміщенні і вбудовану шафу, відповідає сучасним санітарно-гігієнічним вимогам до облаштування і утримання ФАПів».

По закінченню освячення ФАПу отець Михаїл привітав вірян села з великими святами та з нагоди Яблучного Спаса освятив плоди нового урожаю.

Голосов пока нет