21.08.2017р. Лубни. Не залишаймося байдужими!

Виконуючи Божі заповіді любові, добродіяння, милосердя, в храмі Свято-Різдва Пресвятої Богородиці міста Лубен, 19 серпня у свято Преображення Господнього та Міжнародний день гуманітарної допомоги, після закінчення Божественної Літургії та освячення фруктів, відбулося вручення подарунків дітям із малозабезпечених, багатодітних сімей, а також дітям сиротам. Настоятель храму протоієрей Іоанн Кармазенко привітав майбутніх школярів із наступаючим початком навчального року, подарувавши набір шкільних предметів. Також дав їм настанови, щоб вони завжди були радісними, гарно навчалися, розуміли й пам’ятали, що є Бог. Благословив на успішне навчання і побажав, щоб поряд з ними завжди був Ангел-охоронець та Цариця Небесна. Отець Іоанн наголосив, що це хоч і невеличка допомога, але ж допомога, хоч і невелика увага, але ж увага.

Дітей також пригостили освяченими фруктами та цукерками. Задоволенню діток не було меж, на їх обличчях була радість, про що свідчила їх щира посмішка.

Варто зауважити, що Отець Іоанн ніколи не залишається байдужим до нужденних та людей, які потрапили у важке становище, допомагаючи їм як духовно так і фінансово. Організувати прихід дітей до храму протоієрею Іоанну допомогла  Халанська Юлія Володимирівна, спеціаліст І категорії підрозділу з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради, за що він особисто виразив їй свою подяку.

Батьки були щиро вдячні за прояв такої уваги, адже навіть, звичайний набір шкільних предметів  може стати великим подарунком для їхніх дітей.

За благословенням благочинного Лубенського округу, настоятеля храму Свято-Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрея Іоанна Кармазенко, статтю підготувала Аліна Слинько                                                                                 

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)