20.09.2017р. Освячено новий домовий храм Архістратига Михаїла у селі Заїченці

9 вересня для мешканців с.Заїченці Хорольського благочиння стало пам’ятним днем – після довгої клопітної праці, зусиллями керівництва і жителів села, майстрів та багатьох жертводавців, у самому серці села, по благословенню архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, урочисто відкрито новий домовий храм. Освячення храму на честь Архістратига Михаїла здійснив благочинний Хорольського округу протоієрей Володимир Лега у співслужінні духовенства Хорольського і Семенівського благочинь.

З Божого благословення все робилося, з великою любов’ю, з натхненням та вірою, без чого створити церкву Христову просто неможливо: новий духовний осередок перебудовано з колишньої сільської ради, протягом року над ним трудилися багато людей, старанно виконуючи внутрішні і зовнішні роботи, благоустрій прилеглої території. Служити  Господу настоятелем храму призначено ієромонаха Афанасія (Пусь).

З нагоди освячення домового храму вознести молитви Господу зібралася численна громада Заїченців та довколишніх сіл, почесні гості – депутати сільської і обласної ради, сільський голова Заїченців Сирота Сергій Гаврилович. 

Звертаючись до людей, протоієрей Володимир Лега розповів про значення храму у житті людини, а також про життєдайність таїнств і Богослужіння, які звершуються в ньому, для спасіння та життя вічного. Привітав віруючих з святковою подією і подякував всім, хто прилучився до такої Богом благословенної справи. Висловив щиру подяку голові сільської ради Сироті Сергію Гавриловичу, депутатам усіх рівнів, меценатам та прихожанам за працьовиті руки і щирі пожертвування в будівництві святого храму, побажав міцного здоров’я, радості, щастя, спасіння, щоб вони довгі роки відвідували свою церкву: «Храм Божий — це джерело, з якого православні віруючі черпатимуть благодатну воду і дари Духа Святого. Храм - це духовне серце, осередок церковності і духовної культури».

Завершилось освячення храму на честь Архістратига Михаїла многоліттям, подяками та славослів’ям Всемилостивому Богу, за всі Його милості і благословення, якими Він так рясно щодня обдаровує всіх нас. Після всі присутні були запрошені на святкову трапезу.

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (2 голоса)