20.01.2019р. Горішні Плавні. Архієрейське Богослужіння Неділі після Богоявлення

У Неділю 34-у після П'ятидесятниці, після Богоявлення, ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі Архієрейського подвор'я м. Горішні Плавні.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, віце-ректор семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін, ключар собору протоієрей Георгій Граб, ключар Свято-Макаріївського кафедрального собору міста Полтави протоієрей Миколай Довганич, викладачі семінарії у священному сані, духовенство Полтавської та Кременчуцької єпархій.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви. Після запричасного вірша проповідь виголосив викладач семінарії протоієрей Георгій Коваленко. Богослужбові піснеспіви виконували два хори духовної семінарії – мішаний під управлінням Будим О.В., чоловічий під управлінням Гети А.Г.

Після завершення Божественної літургії Високопреосвященніший митрополит Филип привітав вірян з недільним днем, а також привітав Владику Веніаміна з 40-річним ювілеєм, побажавши Його Преосвященству доброго здоров’я та невичерпної наснаги нести архіпастирське служіння.

За матеріалами http://missia.org.ua/news/1547999027/#

Голосов пока нет