19.12.2018р. с.Литвяки. Найулюбленіше свято дітей

Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Його святкують в Україні 19 грудня. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти і добра казка зникає, а Миколай залишається. Отож, якщо хтось був нечемний, не слухав своїх батьків, чи ще чимось провинився, то негайно поспішайте виправляти свої помилки. Обов’язково попросіть пробачення і не забувайте щодня робити добрі справи, бо Святий Миколай своїм прикладом вчить нас робити добро.
Саме сьогодні, в це чудове свято, і до нашої Литвяківської школи завітали гості: Святий Миколай (Антон Баїстий), янголята ( Яна Миргородська та Аня Синенко), голова єпархіального відділу у справах молоді та сім’ї Кременчуцької єпархії настоятель Спасо - Покровського храму с. Литвяки, протоієрей Роман Кулініч, який привітав усіх дітей та педагогічний колектив зі святом і подарував солодощі. Хотілося висловити вдячність адміністрації школи на чолі з в. о. директора Валерію Одокієнко за організацію свята, солодощі та апельсини для всіх учнів школи. А учням 2-4 класів та класоводам Наталії Магомедовій, Тамарі Неділько, Людмилі Солодовник за привітання та підготовку дітей на урочисту лінійку з нагоди свята. Щирі дитячі посмішки, позитивний настрій, оплески і чудове завершення свята піснею «На святого Миколая». 
Такий день буває тільки раз на рік. Але цілий рік не забувайте, що бути добрим і хорошим – це здорово. Коли ти посміхаєшся і радієш, у тебе все обов’язково виходить. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Будьте такими, як святий Миколай. Завжди допомагайте рідним, друзям, знайомим, татусеві і матусі, бабусям і дідусям, усім, хто має потребу в турботі. Святий Миколай ласкаво притягується до тих, хто робить добрі справи, і вони обов’язково повертаються до нас знову і знову. Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх!
Святий Отче Миколаю, нашу школу не минай.
Подаруй нам всім на втіху величезну торбу сміху,
Ще й здоров’я для всієї шкільної родини,
Красну долю для Вкраїни. 
Миколая доброту всі у світі знають
І про нього всі діти весело співають,
Величають в святу днину славнії діла,
Щоб вкраїнська дітвора щасливою була!

Педагогічний колектив школи, голова єпархіального відділу у справах молоді та сім’ї Кременчуцької єпархії протоієрей Роман Кулинич

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (3 голоса)