19.08.2017р. Православні с.Дмитрівка долучилися до відзначення Всесвітнього дня гуманітарної допомоги

19 серпня православні віряни відзначають свято Преображення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа. Святкуванням Преображення Церква сповідує по'єднання у Христі двох начал — людського і Божого. Преображення є поява Сина при свідченні Отця в Духові Святому, тобто одкровення всіх іпостасей Святої Трійці. Преображення полягало не у зміні Божественної природи Христа, але у з'яві Його Божества у природі людській. Відповідно до Іоанна Златоустого, Преображення відбулося, «щоб показати нам майбутнє преображення єства нашого і майбутнє Своє пришестя на хмарах у славі з ангелами». Церква, благословляючи принесені плоди, утверджує думку про те, що все — від людини до рослини — повинно бути присвячене Богу як Його творіння.

Також  19 серпня в  Україні відзначають Всесвітній день гуманітарної допомоги (World Humanitarian Day). Ввівши цю дату в календар, Організація Об'єднаних Націй позначила завдання — підвищувати інформованість суспільства про діяльність з надання гуманітарної допомоги у всьому світі. У Всесвітній день гуманітарної допомоги проводяться різноманітні інформаційні та освітні заходи.

Прихожани Свято-Покровської церкви села Дмитрівка також долучилися до доброї справи. Були зібрані кошти на придбання подарунків дітям із багатодітних сімей. Кожна дитина отримала солодощі, канцелярське приладдя, а найменші члени сімей отримали збірник казок. Ієрей Сергій Василина розповів дітям та батькам про сенс  свята Преображення для кожної людини, закликав  до побудови довірливих відносин між людиною та Богом.   

Ці приклади підтверджують, що для добра зовсім не обов’язково мати багато грошей. Але не треба відкладати добрі справи на майбутнє, тому що ніхто не може зазирнути у завтрашній день. Хто знає, що станеться з нами завтра? Чи не будемо ми самі мати потребу у допомозі? Тому, треба робити добро, поки це в наших силах. 

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (3 голоса)