19.03.2018р. Київ. Всеукраїнський форум сім’ї

14 березня, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, делегація УПЦ взяла участь у Всеукраїнському форумі сім’ї. До складу делегації увійшли: заступник Голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї, священик Іоанн Ружицький, представники всіх єпархій УПЦ, керівники єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї та всі небайдужі до сімейної проблематики. Представником Кременчуцької єпархії на форумі був керівник єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей Георгій Гербик.

Мета Форуму – привернення уваги до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості – задля захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях.

Також до участі у Форумі були запрошені представники Уряду, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з усіх областей України.

В рамках Форуму проходили пленарні засідання та робота по тематичних секціях (освітні програми, потенціал церков у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство).

На завершення була прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів на 2018 рік, пов’язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні.

Голосов пока нет