19.02.2018р. Оржиця. Низький уклін людям за допомогу від родини Бондаренків

У січні 2018 року минає рік, як в нашу оселю прийшло велике горе. Дуже тяжко захворіла наша онучка. Був пошкоджений стравохід. Цілий рік за її здоров’я боролися кваліфіковані лікарі з Полтави, Києва, Харькова. За цей період було зроблено більше 36 оперативних втручань, а це потребувало великих коштів. У червні місяці кошти нашої родини закінчились і ми вимушені були звертатись за допомогою до людей.

З 5 по 8 червня в Оржицькому та Гребінківському благочиннях пройшов Хрестний хід на честь вшанування Іржавської ікони Пресвятої Богородиці. Всі учасники цієї ходи, а це віряни з Оржиці, Гребінки, Пирятина, Плехова, Лазірок, Вишневого, Зарога, Денисівки, Чайківщини, Сазонівки на чолі з благочинним протоієрем о.Василієм з Гребінки, о.Георгієм з Оржиці, о.Михайлом з Старого Іржавця, о.Василієм з Денисівки, о. Іоанном з Воронинець, о.Василієм з Вишневого підтримали нас матеріально, а ще в кожному з цих храмів були відслужені молебні в тому числі і за здоров’я нашої онучки Низький уклін вам наші дорогі батюшки від нашої родини і всім учасникам цієї Хресної ходи.

Ми будемо жити, поки живе людська доброта, якою щедро ми ділимося друг з другом. Велике, велике спасибі і земний уклін «Будьте здорові і Богом хранимі».

З великою подякою сімя Бондаренків з Оржиці

Голосов пока нет