18.06.2017р. Кременчуцьких медиків привітали з професійним святом

15 червня у Міському палаці культури м.Кременчука відбувся урочистий вечір, присвячений Дню медичного працівника. Зі сцени культурного закладу до присутніх в залі звернувся Голова єпархіального медичного відділу протоієрей Іоанн Вус. Священик передав вітання від єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая з побажанням милості Божої, кріпості духовних і тілесних сил, радості, миру, сімейного затишку і довголіття. Зокрема, священнослужитель сказав: «Православний світогляд і свідомість людини підказують серцю, що пошук форм оновлення сучасної системи охорони здоров`я не може бути відділеним від внутрішнього оновлення людини. І це оновлення відбувається завдяки Промислу Божому в житті кожного, завдяки духовному зростанню і звичайно через тілесне зцілення. Ваші талановиті лікарські руки і Божа допомога дарують людям зцілення, вселяють надію на здорове життя, яке буде запорукою життя вічного з Богом».

На сьогоднішній день у Кременчуці налічується близько 6 тисяч таких спеціалістів. На  головній сцені міста  Володимир Пелипенко передав щирі вітання від міського голови Віталія Малецького  з нагоди професійного свята представникам найгуманнішої в світі професії, які щодня стоять на варті здоров’я кременчужан.

  За відданість медичній справі цього дня перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, т.в.о керівника управління охорони здоров’я міста Дмитро Петращук та голова профспілки працівників медичної галузі Олександр Скутін  вручили відзнаки різних рівнів кращим із кращих працівникам кременчуцьких медичних установ.  Особливо хвилюючою та урочистою стала мить нагородження Подякою міського голови кременчуцьких медиків, які разом із військовим обов’язком виконували клятву Гіппократа в зоні АТО. Таких відзнак були удостоєні, солдат Антон Ляхов -  водій – санітар, Солдат Олекандр Оловаренко – санітар, солдат Артур Мазилкін – водій-санітар, солдат Артем Скирта – санітар, солдат Микола Кучеренко – санітар, Володимир Баличев – водій-санітар.

А подарунком для всіх представників галузі охорони здоров’я Кременчука  став святковий концерт, підготовлений силами творчих колективів лікувальних закладів міста та Міського палацу культури.

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)