17.06.2018р. Глобино. Богослужіння у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці

17 червня, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай  звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Глобино. На запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Миколая у цей Недільний день Йому співслужили митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, а також настоятель храму протоієрей Володимир Хохідра, духовенство єпархії. На Богослужіння зібралися багато православних вознести молитви Господу. По завершенні Владики привітали священнослужителів і прихожан з Недільним днем, побажали Божого благословення та здравія.

Після Богослужіння архіпастирі у супроводі засновника агропромислової групи “Арніка” Андрія Васильовича Пилипченка ознайомились з діяльністю компанії, яка є одним із ефективних виробників органічної сільськогосподарської продукції в Україні, що використовує в сільському господарстві новітні технології та сучасну техніку.

Перед Літургією у Глобино гостя Кременчуцької єпархії митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина гостинно зустрічали у храмі Всіх Святих у смт. Семенівка, настоятелем якої є архімандрит Олексій (Бур’янський).

Голосов пока нет