17.06.2018р. До Кременчука у рамках Всеукраїнської Хресной ходи прибули мощі 10-ти Святих цілителів

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, Синодальний відділ із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України УПЦ розпочав Всеукраїнський Хресний хід з іконами та мощами Святих цілителів військовими шпиталями та лікарнями, у яких перебувають на лікуванні учасники АТО. Святині з 17 до 20 червня знаходитимуться у Свято Троїцькому храмі м.Кременчука і щодня будуть доставлятися для молитовного поклоніння у лікарі Кременчука.

Урочисте Вечірнє Богослужіння очолив архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні духовенства храму і єпархії. Молитовно попросити здравія та благословення у Святих цілителів зібралося безліч прихожан. Мощі 10 Святих цілителів знаходяться у спеціальних іконах. «Головна мета ходи – відвідати лікарняні заклади та місця, де реабілітовуються військові з АТО – для їхнього духовного та фізичного здоров’я», - прокоментував захід архієпископ Кременчуцький і Лубенський  Миколай.

Усі, хто перебуває на лікуванні, матимуть можливість помолитися перед іконами та мощами святих цілителів Пантелеймона, Агапіта Печерського, Луки Кримського, Косми та Даміана, а також  мощами інших цілителів, які були надані Грецькою і Кіпрською Православними Церквами.
У Кременчуці святині пробудуть три дні. «Святині перебуватимуть у Свято-Троїцькій церкві. Крім того, щодня святині возитимемо лікарнями: у Першу та Третю міські лікарні, у 107 Кременчуцький реактивно артилерійський полк, у Госпіталь ветеранів війни», - розповів протоієрей Кременчуцької єпархії УПЦ Костянтин Маслов.

Хресна хода також включає мобільну фотовиставку: «Сторінки пастирського служіння військового духовенства Української Православної Церкви».

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (2 голоса)