16.08.2017р. З молитвою до святих Києво - Печерської Лаври

За доброю традицією, у перші дні посту, віряни села Березова Рудка та ближніх сіл заручаються молитовною підтримкою святих, які засіяли на Київській землі. 15 серпня сестри милосердя Просвітницького центру і Сестринства на честь преподобномучениці Рафаїли Чигиринської села Березова Рудка, прихожани Свято-Троїцької громади разом з настоятелем протоієреєм Василієм Сіренко, настоятель Свято-Миколаївського храму села Вікторія протоієрей В’ячеслав з матушкою, відвідали Києво-Печерську Лавру.

Розпочалося паломництво з молитви біля могили Блаженнішого митрополита Володимира, потім приклонились до нетлінних мощів Святих, які спочивають у Ближніх і Дальніх печерах Лаври, послухали розповідь про життя святих, молитовно прохали Печерських святих за мир в Україні та миру для своїх душ.

Протоієрей Василій Сіренко ділиться світлими духовними враженнями від поїздки: «Всі ми були дуже задоволені поїздкою, зокрема, красою та величчю святинь Української Православної Церкви. Таку поїздку віряни називають не екскурсією по святим місцям, а своїм молитовним правилом, бо як говорять святі: «Прийдіть до мене на могилу, а я знаю, що просити за вас перед Господом».

Православні християни вважають Києво-Печерську Лавру другим за святістю місцем для поклоніння після Єрусалима. Саме тут зародилося чернече життя древньої Київської Русі. Ще у 12-му столітті великий і найвпливовіший православний чоловічий монастир отримав статус Лаври. За тисячолітню історію Православна святиня пережила і пожежі, і землетруси, і набіги ординців, і нелегкі більшовицькі та безбожні радянські часи. Сьогодні у Лаврі розташовані монастир, резиденція Предстоятеля Української православної церкви, Київська духовна академія та семінарія, а також музейний комплекс.

Ваша оценка: Нет Average: 5 (1 vote)
Рейтинг