16.07.2018р. ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ ЄПАРХІАЛЬНИЙ ТАБІР "ДЗВОНИК" ЗАПРОШУЄ ДІТЕЙ!

З благословення архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, з 30 липня по 12 серпня розпочне свою роботу дитячий оздоровчий православний єпархіальний табір "Дзвоник". Табір розташований у Лохвицькому благочинні Кременчуцької єпархії, неподалік від села Лука, в мальовничому місці в лісовому масиві, на березі річки Сула. Проживання у таборі в стаціонарних будиночках. На території табору розташовані їдальня, душова, медпункт та ізолятор, спортивний майданчик. Діти будуть забезпечені чотириразовим харчуванням. У таборі з дітьми працюють священик, вихователі, вожаті, медсестра, кухар, прибиральниця. Для дітей будуть організовані спортивні змагання та естафети, гра "Зарниця", тематичні вечори, театральні постановки, православний "брейн - ринг", купання в річці, ранкові та вечірні молитовні правила, вечірня служба в таборі і хресний хід до церкви с. Лука, де буде відслужена Божественна Літургія і багато іншого. Приймаються заявки від батьків для відпочинку дітей віком від 8 до 14 років. Вартість путівки на одну дитину становить 1200 гривень. Додатково оплачується проїзд автобусом м. Лубни - табір "Дзвоник"- м. Лубни в розмірі 100 гривень.

Відправлення автобуса 30 липня 2018 року о 09.00 від автовокзалу м. Лубни. До м. Лубни можна дістатися автобусом або поїздом.

Запис дітей та додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 099-450-04-72 і 096-100-86-26 протоієрей Роман Кулініч, голова єпархіального відділу у справах молоді Кременчуцької єпархії.

 

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (7 голосов)