15.06.2017р. Хресний хід на честь святкування Іржавської ікони Пресвятої Богородиці

З 5 по 8 червня в Оржицькому та Гребінківському благочиннях єпархії пройшов Хресний хід на честь святкування Іржавської ікони Пресвятої Богородиці, список якої знаходиться в с. Старий Іржавець Оржицького р-ну. В ході брали участь не тільки дорослі, а й молодь і діти. Всюди Хресний хід зустрічали з великою радістю та подякою. Розпочався Хресний хід 5 червня о 15:00 в смт. Оржиці після молебна, і пройшовши через усе селище, віряни, на чолі з благочинним та священнослужителями Оржицького та Гребінківського благочиній, з молитвою, попрямували до Старого Іржавця, де було відслужено Всенічне Богослужіння на честь Іржавської ікони Пресвятої Богородиці.

Зранку, після Літургії, учасники Хресного ходу пішли по селах району з молитвами та молебнями за мир у суспільстві та в сім’ях, а також про дарування дощу, якого не було більше двох місяців. Закінчився Хресний хід 8 червня у м. Гребінка подячним молебнем, адже дякувати було за що, останні 10 км ішли під рясним дощем, і цієї ж ночі дощ пройшов по обох районах.

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї  протоієрей Георгій Гербик, який також брав участь у Хресній ході, наголосив що"Хресний хід в першу чергу вчить єдності один з одним. Тут люди спілкуються і стають однією сім'єю».

По ініціативі Гребінківського благочинного протоієрея Василія Ціко, всі кошти, які були пожертвувані під час молебнів, були передані на операцію хворої онучки однієї з учасниць Хресної ходи. "Хресний хід був дуже насиченим, таким віддзеркаленням тих далеких часів, коли Христос йшов на Голгофу. І як Христос переміг на Голгофі «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував!». І от ми йшли, і ціль наша була основна просити дощ, мир і любов. І як тільки з першого дня ми почали йти, позаду нас постійно дощик підходив і підходив до самої Гребінки. І пам'ятаєте як у нас була трапеза, пів Гребінки було злито дощем, а Хресний хід собі спокійно вечеряв. Дуже багато таких прикладів можна приводити, саме що пов'язано з  іконою Божої Матері, яку сьогодні ми доставили до Гребінківського храму. Вона дійсно робить все нові й нові чудеса, і про це ми з вами вже сьогодні переконалися. Тому хресний хід буде відбуватися кожного року в честь Іржавської Божої Матері", сказав благочинний Гребінківського та Оржицького округу протоієрей Василь Ціко.

За чотири дні хрестоходці пройшли близько 90 км, і не зважаючи на втому ні на мить не залишали молитву.

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (8 голосов)