14.10.2017р. Лубни. Щира вдячність за добро

Прихожанки храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Лубни звернулися до редакції «Вісник Кременчуцької Єпархії» з проханням надрукувати на сторінках газети їх щирі враження та сердечну вдячність за радість, увагу, доброту і щирість, яку вони отримують, перебуваючи у храмі: «Багато хто з нас несуть той чи інший послух при храмі: хто в півчій, хто випікає просфори, хто чергує, а хто прибирає храм чи слідкує за чистотою подвір’я та доглядає за квітниками. Ми, жінки, теж хочемо бути корисними у справі служіння добру та любові. І як же нам приємно, коли нас не забувають, завжди підтримують, пам’ятають про нас та цінять нашу скромну працю!

В осінні місяці було багато православних свят і подій в нашому храмі. Та настоятель храму, протоієрей Іоанн Кармазенко, завжди пам’ятає дні іменин кожної з нас, і завжди вітає нас букетами з живих квітів та благословляє іконочками! Так і у вересні він привітав нас усіх Людмил, Вір, Надій, Любов, Софій з днем Ангела! І не тільки послушниць, а й усіх прихожанок, хто був у храмі в ці дні, і хто носить імена на честь цих святих! Таку традицію батюшка завів дуже давно, ще з перших років служіння в храмі. У “старожилів” бережно зберігаються іконочки, ікони, книги, подаровані ним в день Ангела. І цим подарункам вже більше 25 років!  А якби ви бачили, які радісні й святкові йшли жінки з храму в день святих Жон - Мироносиць! Всі з  гвоздиками в руках! Перехожі зупинялися і запитували, що за свято таке, що так багато жінок іде з квітами. Багато з них дізналися про те, що саме в цей день потрібно вітати усіх жінок.

Здавалося, що може бути спільного між Богослужінням та привітанням? А це теж проповідь Євангелія в повсякденному житті. Ми всі різні, як говорить Батюшка, є серед нас і Марфи, є і Марії. Але ми єдині в вірі! І храм для нас рідний дім, і ми одна сім’я! Слава Богу За все!»

З повагою, Надія В., Валентина К., Любов, Людмила, Софія, Юлія А., Ніна, Людмила та інші.

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)