12.07.2017р. Молебінь з водосвятом біля криниці святих Апостолів

12 липня, в день святкування пам’яті першоверховних апостолів Петра і Павла, у селі Нижній Булатець Лубенського округу, біля криниці святих Апостолів відбувся молебінь з освяченням води. Духовна подія зібрала жителів Вищебулатецької сільської ради, прилеглих сіл та гостей з міста. На свято завітали очільники: голова Засульської громади Бондаренко Сергій Іванович та староста Бачевський Сергій Володимирович. Священнодійство очолив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Лубни, благочинний Лубенського округу, протоієрей Іоанн Кармазенко. Йому співслужили настоятель Свято-Михайлівського храму села Вищий Булатець протоієрей Віталій Осіпов,   настоятель Свято-Покровського храму міста Лубни протоієрей Вадим Недбайло та настоятель храму Святого Іоанна Богослова села Терни ієрей Миколай Зернін.

Люди були в особливому піднесеному настрої, бо відродження осередків духовності вже стало доброю традицією в нашім ріднім краї. Так, молебінь з водосвятом в Нижньому Булатці відновлено з 2010 року, відколи в селі Вищий Булатець освячено Свято-Михайлівський храм. Неподалік від  криниці жителями встановлено семиметровий хрест.

Урочистість події не зіпсувала навіть спека, яка того дня була особливою. Люди на чолі з священнослужителями та очільниками громади славили   Всемогутнього Бога, Божу Матір та святих апостолів. Після молебну до пастви з проповіддю звернувся протоієрей Іоанн Кармазенко, благословив людей та окропив усіх святою водою.

Коли люди по закінченню молебну вмилися цілющою водою з криниці та набрали водички додому, на землю пішов довгоочікуваний благодатний дощ. Ой і гарний же був дощ!

Валентина і Станіслав Ковешнікови 

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)