11.07.2018р. Православна молодь здійснила паломництво святинями Одеси

Діти Недільної школи Свято-Покровського храму села Кам'яні Потоки здійснили паломницьку поїздку до сонячної Одеси. Поїздку, яка тривала 3-4 липня, організував ієрей Олександр Панчук. Паломники відвідали Преображенський собор, Іверський монастирь, Успенський монастир та цікаві визначні місця міста. І, звісно, наприкінці екскурсії діти мали змогу побувати на морі! Загалом, діти були у захваті, так як отримали безліч вражень.  

Величне враження на паломників справив Одеський Спа́со-Преображе́нський кафедральний собор — найбільший православний храм Одеси, закладений в 1794 році. Собор по мірі свого архітектурного розвитку висвітлював рівень розвитку Одеси і всього краю. Будучи невеликою культовою спорудою на початку XIX століття, він став одним з найбільших соборів на початку ХХ століття. Собор вміщав до 12 тисяч чоловік одноразово, а Соборна площа Одеси була головною площею міста, на якій починалися і проходили всі великі міські свята.

Своєю багатою історією вразили також Свято-Успенський чоловічий монастир, побудований він у 19 столітті разом з маяком, та Іверський монастир. Ці місця паломництва є надзвичайно популярні через святині.

Молодь подякувала за надзвичайно цікаву духовну екскурсію і з мріями повернутися ще не раз, вирушила додому.

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (2 голоса)