10.04.2017р. У Міській дитячій лікарні після капітального ремонту відкрито приймальне відділення

Участь у церемонії відкриття якого взяли міський голова Віталій Малецький та його заступники,  народний депутат України Юрій Шаповалов, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, директор Департаменту охорони  здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, міністр охорони здоров’я 2007 – 2010 років, завідувач кафедри управління охороною суспільного здоров'я Національної академії державного управління при Президентові України Василь Князевич,  представники територіальних громад, які в майбутньому можуть увійти до Кременчуцького госпітального округу, депутати міської ради, керівники медичних установ Кременчука тощо.

Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай висловив вдячність усім причетним до цієї праці та побажав маленьким пацієнтам лікарні швидкого одужання.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що у Кременчуці понад 5 років цілеспрямовано працюють над реалізацією місцевих медичних реформ, які  пов’язані з проведенням капітальних ремонтів  відділень закладів охорони здоров’я, поліпшенням їх матеріально-технічної бази та відповідно покращенням надання медичних послуг пацієнтам. У переліку першочергових завдань, що стояли перед Кременчуцькою міською владою, було проведення капітального ремонту приймального відділення дитячої міської лікарні з повною заміною обладнання. На ці цілі було передбачено 2, 8 млн. грн.. Оскільки ця лікарня є дитячою,  то надання медичних послуг у ній має проходити не тільки в сучасних умовах, а також таких, що за рівнем комфорту будуть наближені до домашніх.  Керівник міста наголосив, що завданням найближчої перспективи в даній медичній установі  є проведення капітального ремонту оперблоку та хірургічного відділення.

Народний депутат України Юрій Шаповалов зауважив, що влада різних рівнів,  перш за все,  має дбати про здорову націю. Тому  наразі перед нею стоїть надзвичайно важливе завдання – це створення належних умов для лікування, охорони та збереження здоров’я українців.  Зважаючи на це, в  розвиток і оновлення закладів охорони здоров’я необхідно вкладати кошти, щоб умови лікування в них відповідали сучасним європейським стандартам.  Він висловив сподівання, що в новостворених умовах хвора малеча швидко видужуватиме.

Заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло звернув увагу присутніх на відкритті  представників регіонів на тому, що Кременчуцька міська влада успішно реалізує медичні реформи, зокрема, в частині удосконалення якості надання медичних послуг і створення комфортних умов для перебування пацієнтів у міських закладах охорони здоров’я.  

Цього річ, окрім того, що в Міській дитячій лікарні після капітального ремонту було відкрито приймальне відділення, за рахунок коштів міського бюджету в ній було проведено заміну 192 койко-ліжок у комплекті з  м’яким інвентарем і  тумбочками. Загальна їх вартість становить 1 млн. 100 тис. грн.. Найближчим часом заплановано придбання ліжок для найменших пацієнтів. Питання щодо виділення коштів на ці цілі вирішуватиметься на черговій сесії міської ради.

За матеріалами сайту Кременчуцької міської ради

Голосов пока нет