09.05.2017р. Лохвиця. Щоб ветеранам низько поклонитись, ми знов прийшли до Вічного вогню…

9 травня у місті Лохвиця святкові заходи, приурочені Дню пам’яті та примирення і 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, розпочалися урочистою ходою за участі ветеранів війни, керівництва району, трудових колективів та мешканців міста. Під звуки духового оркестру вирушили до  Меморіалу Землякам, полеглим на фронтах Другої світової війни, де відбувся урочистий мітинг. Панахиду за усіма, хто поліг на полі бою за Батьківщину та від ран у повоєнні часи, відслужив благочинний Лохвицького округу протоієрей Михаїл Товстяк.

У ході заходу перед присутніми виступили: голова районної державної адміністрації Володимир Рязанов, голова районної ради Анатолій Храпаль, Лохвицький міський голова Віктор Радько, голова Ради ветеранів Андрій Яременко. У своїх промовах вони ще раз нагадали усім про страшні втрати, які поніс український народ у Другій світовій війні, про героїчну боротьбу наших ветеранів на фронтах, у партизанських загонах і підпіллі.  Подякували їм за патріотизм, мужність, відвагу та силу духу, проявлені у визвольних боях за рідний край. Слова безмежної вдячності прозвучали і для військовослужбовців, які сьогодні не шкодуючи власного здоров’я та життя відстоюють мир та спокій на сході України. Ведучий урочисто зачитав Звернення від внуків та правнуків Михайла Кирпоноса.

Пам’ять війни – це пам’ять серця. ЇЇ сувора правда залишається з нами як  приклад мужності, патріотизму, тяжкої праці та вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, солдатами Другої світової війни – живими і полеглими. Затих мітинг під час хвилини мовчання… Усі присутні схилили голови: від наймолодшого до найстаршого. Кожен пройнявся повагою до ветеранів війни, які не дожили до цього світлого Дня Перемоги. Учасники мітингу поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятника.

За інформацією Лохвицької районної державної адміністрації

http://lohvica.adm-pl.gov.ua/news/shchob-veteranam-nizko-poklonitis-mi-znov-priyshli-do-vichnogo-vognyu

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (2 голоса)