08.06.2017р. Паломництво молоді до Святогірської Лаври

Дуже цікаво розпочалися літні канікули в Недільній школі "Христослави" при  храмі Іоанна Богослова смт.Нова Галещина. А саме, паломницькою поїздкою до Святогірської Лаври. Затамувавши подих діти слухали екскурсовода, який водив дітей печерами, а також показував  намолені келії затворників. Спокоєм і умиротворінням зустрів дітей Скит, до якого вела серпантинна дорога. Діти мали змогу прикластися до святинь у храмі.
Смачним обідом частували дітей у трапезній Лаври. Довго не хотілося покидати ці Святі намолені місця, де панує благодать  та спокій. На зворотному шляху юні паломники приклалися до Піщанської Ікони Божої Матері, що в Ізюмі, та окуналися в цілющу джерельну воду.

І звичайно, де діти  там і  веселощі. Розважальна програма в Харківському дельфінарії "Немо" розвеселила дітей, та викликала шквал емоцій та обговорень.  Паломницькі поїздки дуже позитивно впливають на дітей: об’єднують колектив, розвивають духовні цінності, дають можливість  доторкнутися та поклонитися Святиням, привчають дітей до організованості та почуття відповідальності до себе, і до того, хто  біля тебе поруч.

Ця паломницька поїздка відбулася за сприянням Генерального директора "Біланівський ГЗК"  Химича Ю.В., за що вихованці Недільної школи сердечно дякують особисто Юрію Віталійовичу та всі його команді.

Благочинний Козельщанського округу протоієрей Богдан Матвіїв

Голосов пока нет