02.09.2018р. м.Лубни. З благословінням Божим в новий навчальний рік

Теплого серпневого ранку в храмі Різдва Пресвятої Богородиці що в місті Лубни, напередодні початку нового навчального року, за традицією, відбувся молебень о здравії всіх учнів, студентів та вчителів. На подвір’ї храму зібралося чимало батьків з дітьми. Молебень відбувся перед входом в храм, оскільки в самому храмі ведуться ремонтні роботи. Справжнє свято, піднесений настрій, сподівання на краще та здійснення заповітних мрій — ось що відбивалося на обличчях присутніх. Після відслуженого молебну, з напутственним словом до присутніх звернувся настоятель храму протоієрей Іоанн Кармазенко. Він відзначив важливість навчання для розбудови нашої держави, старанність та наполегливість в оволодінні знаннями, навичками та вміннями, підготовку до плідного, творчого дорослого життя. Адже теперішнім школярам в недалекому   майбутньому продовжувати традицію батьків, перейняти естафету від старших поколінь в усіх сферах суспільного життя.

Кожному з присутніх  батюшка дав настанову: учням не лінуватися, бо потім важко буде   надолужувати пропущене; виховувати в собі наполегливість, старанність, прагнення більше знати та вміти. Батькам - бути підтримкою своїм дітям, разом з дітьми пройти   шлях шкільного життя своїх чад, старатися розуміти їхні проблеми та бути терпимими в   різних життєвих ситуаціях. Вчителям — терпіння, творчої наснаги та взаєморозуміння з батьками, дітьми. Щоб школа для дітей стала рідною домівкою, а шкільна громада — великою родиною. Також, батюшка наголосив на дотриманні правил охорони та безпеки життя і здоров’я, правил вуличного руху. Бо кожне життя є неоціненний дар Божий, який потрібно берегти.

Та найголовніше — віра в Бога. Бо  це є всьому  основа, фундамент нашого життя. Наскільки міцна буде наша віра, настільки міцним буде цей фундамент на якому буде вибудовуватися доля кожного. Кожний свій день розпочинати з молитви “Отче наш” та не забувати про свого Ангела Охоронця, який завжди поруч з нами, де б ми не знаходилися.

Наприкінці отець Іоанн благословив кожного та вручив учням і студентам молитви на навчання, “Отче наш” та Ангелу Охоронцю, а також, оголосив про початок нового навчального року в Недільній школі при храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Лубенського благочиння.

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)