02.01.2018р. с. Дмитрівка. Подарувати радість - не складно, а посмішка – безцінна

31 грудня, після Божественної Літургії, парафіяни та настоятель Свято-Покровського храму с. Дмитрівка ієрей Сергій Василина, відвідали  Дмитрівський будинок захищеної старості, щоб поздоровити з прийдешнім Новим роком. Вважається, що Новий рік – це сімейне свято, яке потрібно зустрічати в колі рідних. Але часто життєві обставини змінюють традиції. Одна з таких обставин – проживання стареньких родичів у будинку престарілих. Літні люди, які проживають у будинку, зазвичай, потребують  уваги  та  турботи.  Новорічні  свята — це саме той час коли люди чекають  дива, тепла та  затишку, і ми вирішили подарувати їм хоч трохи цього.

Було проведено молебень перед Новим роком,  на якому ми  дякували  Богу за його допомогу в році, що минає і  просили  благословення на рік прийдешній для себе, ближніх та Батьківщини. Після Богослужіння церковний хор піднесено проспівав  «Многая літа», а ієрей Сергій розповів про необхідність покаяння у своїх гріхах, закликав присутніх до примирення з Богом, шанобливого ставлення один до одного,  та окропив присутніх святою водою. 

Позитивні емоції підживлюють бабусь і дідусів, змушують трошки помолодшати та підбадьоритися. Це як раз той випадок, коли дорогий не подарунок, а увага. Хтось потрапив в будинок для людей похилого віку, залишившись без рідних і даху над головою, когось привезли родичі, вирішивши, таким чином, квартирне питання. У більшості історії схожі. Вони мріють як діти. Про світ, про добро і щастя для всіх. Але, мешканці очікують привітань і від близьких. Якщо родини не мають можливості забрати старого на свято, радимо зателефонувати, приїхати в гості або передати подаруночок родичу. Наприклад, листівку, намальовану онуками, або невеликий сюрприз від дітей (рамку з сімейними фото, светр, книгу). Причому важливо врахувати, що людина в будь-якому віці залишається особистістю зі своїми захопленнями й смаками. Доставити радість не складно, а посмішка на обличчі літнього – безцінна.

 

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (3 голоса)