В 24-у Неділю після П’ятидесятниці Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Iосиф (Богайчик), духовенства єпархії. Вознести молитви Господу у Недільне Богослужіння зібралися православні міста.


Сьогодні багаточисленні прихожани Свято-Успенського кафедрального собору молитовно відзначили велике двунадесяте свято Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до Єрусалимського храму. Божественну Літургію очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля собору архімандрита Iосифа (Богайчик), духовенства єпархії. По закінченню Літургії перед святою іконою Введення була здійснена молитва та проспіване величання Пресвятій Діві Марії. В цей день було багато сповідників та причасників Святих Христових Таїн.


В канун великого двунадесятого свята Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до Єрусалимського храму Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив святкове Богослужіння у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Iосиф (Богайчик), духовенство єпархії. Розділити радість спільної молитви під час торжества, яке відзначається у Різдвяний піст, зібралися прихожани собору.


22 листопада православні УПЦ молитовно вшановують свято на честь Ікони Божої Матері "Скоропослушниця". Ікона Божої Матері, з назвою "Скоропослушниця" - древній чудотворний образ, який знаходиться на Святій Горі Афон, у монастирі Дохіар. Цього дня Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Потоцькому Антоніє-Феодосіївському чоловічому монастирі. Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря архімандрит Василій (Анохін), духовенство єпархії. Розділити духовну радість молитви до монастиря з’їхалися паломники.


Сьогодні Свята Українська Православна Церква молитовно відзначає Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних. Цього дня Престольне свято відзначив храм на честь Святого Архістратига Михаїла в м.Глобино. Божественну Літургію очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля храму, благочинного Глобинського округу протоієрея Володимира Хохидри та численного духовенства єпархії. Під час Богослужіння Митрополит урочисто нагородив протоієрея Олександра Ісаакова - настоятеля Свято-Троїцького храму с. Пронозівка правом носіння Хреста з прикрасами.


21 листопада Свята Українська Православна Церква молитовно святкує Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних, Архангелів: Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафиїла, Єгудиїла, Варахиїла та Єремиїла. В канун особливо шанованого свята Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії.


Сьогодні, в день пам’яті 33-х мучеників у Мелітінi постраждалих та преподобного Лазаря Галісійського, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Вознести молитви Господу зібралися прихожани храму. По завершенні Богослужіння Владика виголосив проповідь та преподав святительське благословення.


У 2020 році Березоворудська селищна рада виділила земельну ділянку для Свято-Троїцької релігійної общини під монастирське кладовище. І зараз ми можемо з упевненістю сказати, що спільно ми можемо довести до кінця справи будь-якої складності - зусиллями громади та Сестринства на честь прпмц. Рафаїли Чигиринської ця територія була розчищення та добре упорядкована. А зі сторони майбутнього монастиря з каменю викладений окремий вхід на кладовище. Дякуємо всім за працю!

Інформація Сестри Жиденко Інни.


У Неділю 21-у після П’ятидесятниці, день пам'яті святих безсрібників Косми і Даміана Асійських, у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука відбулася Божественна Літургія. Богослужіння очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля собору архімандрита Iосифа (Богайчик), духовенства єпархії. Вознести молитви Господу на Недільній Літургії зібралися православні міста. Після Євангельського читання Його Високопреосвященство виголосив проповідь, привітав священство та прихожан з Недільним днем та преподав святительське благословення.


У Неділю 17-ту після П’ятидесятниці Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Цього дня молитовно згадуються Священномученик Ієрофей, єпископ Афінський; обретіння мощей свтт. Гурія, архієпископа Казанського і Варсонофія, єпископа Тверського. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. За Богослужінням молилися Господу православні міста та були піднесені особливі прохання за мир, про лікарів та хворих.

Pages