Доска объявлений


12 січня о 18.00 в Міському палаці культури м.Кременчука відбудеться традиційний Різдвяний концерт. З благословення архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, діти та дорослі підготували чудову Різдвяну казку, творчі виступи та гарні пісні. Запрошуються всі бажаючі – вхід вільний!


26 жовтня, у свято Іверської ікони Божої Матері, громада Свято-Троїцької парафії с.Березова Рудка Пирятинського району, Просвітницький центр і Сестринство на честь преподобної мучениці Рафаїли Чигиринської, щиро запрошують усіх бажаючих на святкове Богослужіння до Свято-Троїцького храму. Для вірян та священнослужителів це свято є особливим, адже 11 років тому було освячено Троїцький храм, а 7 років тому – купель. Настоятель храму протоієрей Василій Сіренко очолить Божественну Літургію, молебінь та проведе духовну бесіду.  


3 вересня, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну Літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, а також братія монастиря в священному сані.


6 вересня Кременчуцька єпархія відзначає 10 річницю з дня утворення. Щиро запрошуємо всіх бажаючих на святкову Божественну Літургію. Богослужіння очолить Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври о 9.00 у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука. Йому співслужать єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, сонм Архієреїв, почесні гості у священному сані, благочинні та духовенство єпархії.


25 августа в Свято-Троицкий храм г.Кременчуга привезли мощи святых Петра и Февронии. Святыня была доставлена с Свято-Иоанно-Богословского женского монастыря пгт Терноватое Новониколаевского благочиния Запорожской епархии, и будет находиться в Кременчуге до 03 сентября. Петр и Феврония – одни из самых почитаемых святых в православном мире, поскольку являются образцом супружества. Сегодня именно они являются покровителями брака. Петр и Феврония прославились преданностью и милосердием. Они любили друг друга до конца своих дней и умерли в один день и час – 25 июня (8 июля) 1228 года.

Страницы