Доска объявлений


С 1 по 9 августа в Кременчуге, на территории Свято-Троицкого храма, состоится традиционная Православная выставка-ярмарка. 45 храмов, церквей и монастырей со всей Украины предложат уникальные церковные товары и привезут свои святыни. В одном месте сосредоточатся иконы, церковная утварь, целебные травы, мед, медовые пряники, великолепные платки и одежда, нательные крестики, ладанки, разнообразная литература и многое другое.


12 січня о 18.00 в Міському палаці культури м.Кременчука відбудеться традиційний Різдвяний концерт. З благословення архієпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, діти та дорослі підготували чудову Різдвяну казку, творчі виступи та гарні пісні. Запрошуються всі бажаючі – вхід вільний!


26 жовтня, у свято Іверської ікони Божої Матері, громада Свято-Троїцької парафії с.Березова Рудка Пирятинського району, Просвітницький центр і Сестринство на честь преподобної мучениці Рафаїли Чигиринської, щиро запрошують усіх бажаючих на святкове Богослужіння до Свято-Троїцького храму. Для вірян та священнослужителів це свято є особливим, адже 11 років тому було освячено Троїцький храм, а 7 років тому – купель. Настоятель храму протоієрей Василій Сіренко очолить Божественну Літургію, молебінь та проведе духовну бесіду.  


3 вересня, у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну Літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, а також братія монастиря в священному сані.


6 вересня Кременчуцька єпархія відзначає 10 річницю з дня утворення. Щиро запрошуємо всіх бажаючих на святкову Божественну Літургію. Богослужіння очолить Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври о 9.00 у Свято-Успенському кафедральному соборі м.Кременчука. Йому співслужать єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, сонм Архієреїв, почесні гості у священному сані, благочинні та духовенство єпархії.

Pages